Familiekamer ten top in Herenhuis Izegem

Wow! Wat! Waanzin! Dat zijn maar enkele van de eerste kreten die de kinderen sloegen toen ze de familiekamer ontdekten in Herenhuis Izegem. Wij hadden in oktober ( 2022 ) het voorrecht om als eerste de nieuwe bnb uit te testen en we werden met verstomming geslagen. Yves & Virginie hebben zich echt helemaal uitgeleefd met de familiekamer. Maar ook het restaurant is een pareltje geworden om nog maar te zwijgen van de wellness. Maar laat ons beginnen bij het begin 😊

Familiekamer op maat van de kinderen

herenhuis izegem

De familiekamer in Herenhuis Izegem is zonder twijfel de beste (kinder)kamer die wij tot nu toe hebben ontdekt. Ik verklaar mij nader: een glijbaan, een klimmuur, een klimnet, een gamecorner ( WII), een big screen tv, een bad te midden van de kamer, een douche met zicht op de sterrenhemel & een infraroodcabine. Kortom, een kamer waar je gewoon niet af wil. En dat was ook het geval met de kids. Zij hadden geen zin om de buurt te ontdekken aangezien er genoeg te doen was in de bnb zelf. Want zelfs op de gelijkvloers konden ze hun hartje ophalen met een biljarttafel. Geloof mij, 1 nacht is te kort! En het beste is… de familiekamer is geschikt tot en met 7 personen. Nooit gezien!

herenhuis izegem

Wellness & gastronomie ten top

Nog een reden waarom we de stad Izegem niet zijn ingedoken, is hun wellness. Achter de bnb hebben ze een vernieuwde wellness area gebouwd met alles erop en eraan. Van stoomcabine tot sauna. Van zwembad tot jacuzzi. Alles om – gedurende 2 uur – van je gezin of van elkaar te genieten in alle rust. Heb je honger achteraf? No worries. Hun restaurant serveert heerlijke gerechtjes… zelfs enkele to share! En ook het ontbijt in de ochtend was AF! Van vers fruit tot lekkere pannenkoekjes. Van donuts tot een heerlijk vers eitje. Wederom een reden om lang te blijven hangen. Dus sorry , ik kan je geen tips geven in de buurt. Wij hebben echt letterlijk genoten van ons 24u verblijf in het Herenhuis!

herenhuis izegem

Overnachting 2 personen vanaf 195€

Prijs per extra persoon vanaf 13 jaar: € 47.5 (ontbijt inbegrepen)
Prijs per extra kind tussen 4 – 12 jaar: € 42.5 (ontbijt inbegrepen)
Kinderen tot 3 jaar: GRATIS  

Waarom China ons compleet verrasteBuitengewone reizen

Waarom China ons compleet verraste

Mariska BlommaertMariska Blommaert2026-03-23
lapland travelbase levi
Magisch Lapland met Travelbase | FinlandBuitengewone reizen

Magisch Lapland met Travelbase | Finland

Mariska BlommaertMariska Blommaert2025-12-13
centerparcs huttenheugte nederland
Avontuurlijk weekend bij Center parcs | NederlandBuitengewone reizen

Avontuurlijk weekend bij Center parcs | Nederland

Mariska BlommaertMariska Blommaert2025-09-29

Leave a Reply